Stwórz własną grę

Odkryj ile frajdy daje praca nad własnym projektem. Z nami przejdziesz przez wszystkie etapy tworzenia gry, od idei, przez tworzenie prototypów i dopieszczanie mechanik, aż po publikację gotowego dzieła. Każdy uczestnik kończy kurs z własną grą i dyplomem Akademii.

Więcej

Zapomnij o przestarzałych metodach nauczania

Akademia powstała przede wszystkim z zamiłowania do szerzenia wiedzy o tworzeniu gier. Na zajęciach nauczysz się korzystać z topowych narzędzi i poznasz aktualne trendy. W dynamicznej pracy pomoże klimat studia developerskiego, sprzyjający kreatywnym rozwiązaniom.

Więcej

Ucz się pod kątem ekspertów z branży

Dla naszych mentorów gry video to nie tylko zajawka, a przede wszystkim codzienna praca. Dzięki temu poznasz wyjadaczy z branży, którzy ułatwią Ci wstęp do game devu. Będą aktywnie czuwali nad pracą zespołów projektowych oraz posłużą doświadczeniem i spostrzeżeniami, zarówno w trakcie zajęć, jak i po nich.

Więcej

Nasza oferta

Podczas zajęć otrzymasz kompleksową wiedzę z szerokiego spektrum zagadnień, jakimi cechuje się game development:

Programowanie

Chcesz wiedzieć w jaki sposób setki linijek kodu składają się na działającą grę? Już coś wiesz o programowaniu, ale chciałbyś stworzyć grę o której zawsze marzyłeś? Na kursie Programowanie nasi specjaliści, którzy zjedli zęby w branży, pokażą i pomogą ci samodzielnie stworzyć twoją własną grę!

Projektowanie gier

Masz głowę pełną pomysłów, potrafisz mysleć w nietuzinkowy sposób i lubisz podejmować decyzje? Na kursie Projektowanie Gier zobaczysz, jak ukierunkować swoją kreatywność i będziesz podejmować decyzje od których zależeć będzie ostateczny wygląd twojej gry.

Grafika 2D

Lubisz rysować i nie potrzebujesz więcej niż dwóch wymiarów, żeby stworzyć coś pięknego? Na kursie Grafika 2D stworzysz pod okiem doświadczonych grafików szkice i koncepty, które przerodzą się w żyjący świat gry.

Grafika 3D

Kręci cię rzeźbienie, ale tworzenie modeli do gier zawsze cię omijało? Na kursie Grafika 3D stworzysz pod okiem doświadczonych mentorów własne modele, które potem znajdą się w twojej grze!

Nasi eksperci tworzą gry dla: